tel. 533 681 660, 697 945 027
Warszawa, ul. Światowida 14/157

Pare słów o nas

Jesteśmy wielodzietną rodziną z 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu placówki w Radzyminie.
O dzieciach wiemy wszystko.

Dlatego powierzając nam swoją pociechę możesz być pewny, że trafia w dobre ręce.
Mamy ambicję by nasze przedszkole było dla Twojego dziecka niemal tak przyjazne jak dom. Najważniejsze dla nas jest jego dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i uśmiech.

Publiczne Przedszkole Teddy to także miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, zaznajomi się z aktywnością fizyczną, spotka przyjaciół dzięki czemu miło i użytecznie spędzi czas.
Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzamy ciekawość poznawania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność.

W naszym przedszkolu Twoje pociechy będą też mogły poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się o świecie więcej niż nakazuje podręcznik. Chcemy też, metodą „zanurzenia" w języku, uczyć uczęszczające do nas dzieci języka angielskiego.
Taki sposób edukacji i jej częstotliwość gwarantuje faktyczne, a nie udawane, postępy w nauce. Oferujemy też zajęcia gimnastyki, rytmiki, religii, porady logopedy i psychologa.

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej